Hajdar Beqa publikon foto me gruan e tij, shikoni sa e bukur është dhe si e thërret atë - Bota Sot
Hajdar Beqa publikon foto me gruan e tij, shikoni sa e bukur është dhe si e thërret atë

Mediale Vip

Hajdar Beqa publikon foto me gruan e tij, shikoni sa e bukur është dhe si e thërret atë

Nga: D.RR Më: 9 korrik 2019 Në ora: 17:21
Hajdar Beqa

Deputeti i PDK-së, Hajdar Beqa, është shumë aktiv në politikë, mirëpo shumë pak ka treguar nga jeta personale.

Mirëpo, ai kësaj radhe, ka vendosur të publikoj një foto me bashkëshorten e tij, ku në mbishkrimin e fotografisë ka shkruar, “Zemra jem”, përcjellë “Bota sot”.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...