Lady Gaga shtatzënë, por nuk dëshiron martesë? - Bota Sot
Lady Gaga shtatzënë, por nuk dëshiron martesë?

Mediale Vip

Lady Gaga shtatzënë, por nuk dëshiron martesë?

Më: 9 korrik 2019 Në ora: 17:23
Lady Gaga dhe Cooper

Që nga xhirimet e filmit "The Star is Born", çifti thuajse nuk largohet nga ballinat e mediave.

Pas filmit, u përfol se Lady GaGa dhe Bradley Cooper ishin në një marrëdhënie, dhe në muajt e fundit kjo ishte pikërisht arsyeja kryesore që aktori i famshëm vendosi të ndahej me gruan e tij, Irina Shayk.

Tani media shkruan se këngëtarja gjoja është shtatzënë. Në fakt, në një revistë është publikuar  fotografia e Lady Gaga dhe Cooper me duart e vendosura mbi stomakun e Gaga.

Kjo foto ngjall dyshime se këngëtarja mund të jetë në gjendje tjetër, dhe sipas revistës In Touch, nuk ka dyshim se fëmija i Gagës është me të vërtetë Bradley.

Publiku ka kohë që spekulon se ata janë së bashku, dhe dyshohet se shtatzënia e Gagës është pikërisht arsyeja e ndarjes së Cooper nga bashkëshortja e tij.

Sipas burimeve të paidentifikuara, Gaga nuk e ka kapërcyer plotësisht ndarjen me ish-të fejuarin Christian Karino, kështu që martesa aktualisht nuk është në krye të listës së prioriteteve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...