Katy Perry dhe Orlando Bloom pushojnë në Francë, publikohen fotot romantike të tyre - Bota Sot
Katy Perry dhe Orlando Bloom pushojnë në Francë, publikohen fotot romantike të tyre

Mediale Vip

Katy Perry dhe Orlando Bloom pushojnë në Francë, publikohen fotot romantike të tyre

Më: 9 korrik 2019 Në ora: 18:37
Katy Perry dhe Orlando Bloom

Katy Perry dhe Orlando Bloom do martohen së shpejti, pas fejesës surprizë që e zbuluan me shumë emocion ditën e Shën Valentinit. Ata kanë udhëtuar së fundmi drejt Francës për të pushuar së bashku dhe disa foto nga këto momente nuk i shpëtuan paparacit. Këngëtarja shfaqet e veshur me rrobabanjo me lule ndërsa i fejuari i saj me pantallona ngjyrë blu. Çifti ishin të qeshur dhe dukej qartë që po e shijonin çdo moment të këtij udhëtimi vetëm me njëri-tjetrin. Zona ku ata po pushojnë njihet si një nga më të shtrenjtat e Francës dhe shtëpitë në atë vend kanë vlera miliona dollarëshe.

Kujtojmë se në shtator të këtij viti, Orlando dhe Katy pritet të martohen në një dasmë private me pak të ftuar. 

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...