Fero nuk e ndjek më Taynën në Instagram pasi ajo nuk ia ktheu? - Bota Sot
Fero nuk e ndjek më Taynën në Instagram pasi ajo nuk ia ktheu?

Mediale Vip

Fero nuk e ndjek më Taynën në Instagram pasi ajo nuk ia ktheu?

Më: 9 korrik 2019 Në ora: 21:44
Fero dhe Tayna

Tayna mund të njihet si rivale e Rinës por reperi Fero duket se raportet nuk i ka keq me të.

Njëher u pa duke u argëtuar në veturë me këngën e saj ritmin e të cilës edhe e përcillte e më pas Tayna ia uroj ditëlindjen, detaje këto të cilat nuk i ka pritur askush.

Ata nuk e ndjekin njëri-tjetrin në Instagram dhe sipas faqes ‘Hip hop shqip’ Fero i ka bërë ‘follow’ Taynës por ajo nuk ia ka kthyer duke e ‘detyruar’ kështu edhe atë t’ia heq.

Kujtojmë se së fundmi Fero e ka festuar ditëlindjen e 22-të, ndërsa ka pranuar urime të shumta e surpriza nga e dashura e tij nuk ka munguar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...