Big Mama shtatzënë? Këngëtarja jep përgjigjen e prerë - Bota Sot
Big Mama shtatzënë? Këngëtarja jep përgjigjen e prerë

Mediale Vip

Big Mama shtatzënë? Këngëtarja jep përgjigjen e prerë

Më: 10 korrik 2019 Në ora: 14:04
Big Mama

Big Mama e ka dhënë më në fund përgjigjen lidhur me shtatzëninë.

Kohët e fundit ka qarkulluar një lajm se këngëtarja Big Mama është në pritje të fëmijës së parë.

E gjithë kjo bazuar në një fotografi në të cilën asaj i shihet barku paksa më i fryrë në fustanin e gjerë.

E lidhur me këtë çështje ka folur edhe vetë këngëtarja e cila e acaruar e ka dhënë përgjigjen e prerë se nuk është shtatzënë.

Ndryshe emri i Bigit së fundmi ka qenë shumë i lakuar për shkak se ka humbur shumë peshë dhe ka arritur të bëhet një femër me linja perfekte trupore.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat