Kejvina Kthella tregon sekretin për të bërë foto seksi duke ekspozuar të pasmet - Bota Sot
Kejvina Kthella tregon sekretin për të bërë foto seksi duke ekspozuar të pasmet

Mediale Vip

Kejvina Kthella tregon sekretin për të bërë foto seksi duke ekspozuar të pasmet

Më: 10 korrik 2019 Në ora: 15:31
Kejvina Kthella

Kejvina Kthella shquhet për fotografitë provokuese.

Ish velina shpesh herë publikon foto  ku thekson linjat e përkryera.

 Gjithashtu Kejvina njihet për humorin që e karakterizon dhe ditën e sotme ka publikuar një foto shumë gallatë ku shumë vajza mund të gjejnë veten. 

Nëpërmjet kësaj fotoje të publikuar në instastory, ku shihen disa vajza me bikini që bëjnë foto, Kejvina ka dashur të na tregojë se si janë prapaskenat e realizimit të një fotoje perfekte e të pasmeve për në Instagram.

“Verë 2019”, ka shkruar Kejvina dhe foto flet vetë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat