Elvana hyn mes ‘luanëve’ dhe ‘rrezikohet’ prej tyre - Bota Sot
Elvana hyn mes ‘luanëve’ dhe ‘rrezikohet’ prej tyre

Mediale Vip

Elvana hyn mes ‘luanëve’ dhe ‘rrezikohet’ prej tyre

Më: 10 korrik 2019 Në ora: 22:15
Elvana Gjata

Ka bërë dy foto interesante.

Këngëtarja Elvana Gjata në Instagram ka hedhur këto imazhe, ku shihet mes dy luanëve të muruar, të cilët dukeshin sikur do ta sulmonin atë.

E veshur me një palë pantallona të shkurta dhe një bluzë të gjerë, këngëtarja shkëlqente plot stil.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Next?

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...