Korab Shaqiri sjell bashkëpunimin me Bujar Qamilin - Bota Sot
Korab Shaqiri sjell bashkëpunimin me Bujar Qamilin

Mediale Vip

Korab Shaqiri sjell bashkëpunimin me Bujar Qamilin

Më: 11 korrik 2019 Në ora: 10:49
Korab Shaqiri dhe Bujar Qamili

Këngëtari  Korab Shaqri ka publikuar projektin e ri muzikor. Ai vjen në bashkëpunim me këngëtarin nga Shqipëria Bujar Qamili.

Kënga ritmike mban titullin ‘Verë e dashni’ dhe vjen me videoklip.

Teksti dhe muzika është punuar nga vet këngëtari Shaqiri, ndërsa kompozimi nga Florent Boshnjaku.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...