Dy super këngë të tjera nga Sefë Duraj - Bota Sot
Dy super këngë të tjera nga Sefë Duraj

Mediale Vip

Dy super këngë të tjera nga Sefë Duraj

Nga: M.GJ Më: 11 korrik 2019 Në ora: 14:42
Sefë Duraj

Nuk kanë të ndalur hitet e artistit shumë të dashur Sefë Duraj. Ai sapo ka sjellë dy këngë të reja me video duke u bashkuar në albumin e tij më të ri që vjen shumë shpejt. Këngët janë mjaft e të bukura dhe quhen " Cka i bane vetes" dhe " Ilaci jem".BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...