Alil Kërkuti gati hitin e rradhës - Bota Sot
Alil Kërkuti gati hitin e rradhës

Mediale Vip

Alil Kërkuti gati hitin e rradhës

Nga: M.GJ Më: 11 korrik 2019 Në ora: 14:43
Alil Kërkuti

Një këngë e bukur e me një klip mjaft të realizuar pritet shumë shpejt të vijë nga artisti Alil Kërkuti.

Mësojmë se muzika dhe teksti i këngës është realizuar në Tiranë nga BO Beatz ndërsa video punuar nga Qendrim Qoku. Kënga pritet të vijë shumë shpejt në treg ndërsa këngëtari me origjinë nga Dibra por që jeton në Amerikë shquhet për projekte mjaft të bukura duke na bërë të presim edhe një hit të rradhës nga ai.BS

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...