Flet Rina Balaj, tregon a ishte ajo vajza që u pa duke u rrahur në publik - Bota Sot
Flet Rina Balaj, tregon a ishte ajo vajza që u pa duke u rrahur në publik

Mediale Vip

Flet Rina Balaj, tregon a ishte ajo vajza që u pa duke u rrahur në publik

Më: 11 korrik 2019 Në ora: 15:13
Rina Balaj

Rina Balaj ka folur lidhur me një video e cila ka qarkulluar së fundmi në media.

Së fundmi ka qakulluar një video në të cilën një vajzë shihet duke u rrahur në publik dhe aludohej se ishte pikërish Rina.

Reperja e ka mohuar një gjë të tillë nëpërmjet Instagramit duke thënë se është kundër këtyre dukurive.

“Kjo video e cila ditëve të fundit ka pushtuar rrjetet sociale më pretekstin se jam unë, desha me i paralajmëru të gjithë fansat se unë nuk jam në këtë video dhe se jam gjithmonë kundër këtyre dukurive. Flm”, ka shkruar Rina pranë videos.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...