Mc Kresha dhe Lyrical Son, pjesë e “Sunny Hill” - Bota Sot
Mc Kresha dhe Lyrical Son, pjesë e “Sunny Hill”

Mediale Vip

Mc Kresha dhe Lyrical Son, pjesë e “Sunny Hill”

Më: 12 korrik 2019 Në ora: 06:31
Mc Kresha dhe Lyrical Son

Festivali më i madh ndërkombëtar i muzikës “Sunny Hill”, pritet të mbahet më 2, 3 dhe 4 gusht.

Ndër emrat e njohur që do të marrin pjesë do të jenë edhe Mc Kresha dhe Lyrical Son.

Kjo sapo u konfirmua në faqen zyrtare të “Sunny Hill” në Instagram.

Vitin e kaluar, Sunny Hill Festival mblodhi rreth 50,000 njerëz për tri ditë dhe net rresht pandërprerë, ndërsa këtë vit pritjet janë që ky numër i pjesëmarrësve të rritet edhe më shumë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat