Ja çfarë gjesti e paska bërë Shpend Ahmeti në dasmën e Gjikos dhe Elitës - Bota Sot
Ja çfarë gjesti e paska bërë Shpend Ahmeti në dasmën e Gjikos dhe Elitës

Mediale Vip

Ja çfarë gjesti e paska bërë Shpend Ahmeti në dasmën e Gjikos dhe Elitës

Më: 12 korrik 2019 Në ora: 19:14
Shpend Ahmeti në dasmën e Gjikos dhe Elitës

Ajo e ka marrë një vendim sot.

Elita Rudi në Instastory ka publikuar disa fotografi e video nga dasma e saj me Gjikon, pastime këto të papublikuara më parë.

E në njërën nga fotot, çifti shihej me kryetarin e Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmetin.

Image

Në imazh, shihet veprimi i Shpendit, që e bëjnë shumë reper, duke u dukur kështu shumë ‘cool’.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...