Luana Vjollca nesër lanson projektin e ri - Bota Sot
Luana Vjollca nesër lanson projektin e ri

Mediale Vip

Luana Vjollca nesër lanson projektin e ri

Më: 12 korrik 2019 Në ora: 21:39
Luana Vjollca me Faydee

Luana Vjollca njoftoi publikun se nesër do dal në vizion klipi i ri.

Luana Vjollca është një tjetër artiste e cila nuk ka ndërmend të ndal së pruri gjëra të reja në muzikë.

Këtë herë këngëtarja/moderatorja ka konfirmuar se do bashkëpunoj me Faydeemusic për këngën e re e cila do publikohet nesër.

Pas bashkëpunimeve me Danin ‘Sonte’ dhe grupin TNT ‘Moj Bjondinë Me Sytë e Zi’ tani këngëtarja ka gati duetin e radhës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...