Shqiptarja Eleni Foureira pozon në shtrat - Bota Sot
Shqiptarja Eleni Foureira pozon në shtrat

Mediale Vip

Shqiptarja Eleni Foureira pozon në shtrat

Më: 12 korrik 2019 Në ora: 23:55
Eleni Foureira

Eleni është shfaqur joshëse në postimin e fundit.

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Eleni Foureira, i ka provokuar ndjekësit në Instagram, me foton e re të realizuar në shtrat.

Për pak minuta në pikërisht këtë foto ajo ka pranuar komente të shumta e edhe pëlqimet nuk kanë munguar.

Image

Eleni po vazhdon suksesin e saj në muzikë dhe është ndër emrat më të komentuar në botën e shoubizit si në vend ashtu edhe botë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...