Këngëtari i njohur arrestohet për ngacmim seksual - Bota Sot
Këngëtari i njohur arrestohet për ngacmim seksual

Mediale Vip

Këngëtari i njohur arrestohet për ngacmim seksual

Më: 13 korrik 2019 Në ora: 10:28
Këngëtari i njohur arrestohet për ngacmim seksual

Artisti i njohur është arrestuar nga policia pas akuzave për ngacmim seksual.

Robert Kelly u arrestua nga policia e Chicago, në SHBA, këtë të enjte, shkruan CNN.

Akuzat që rëndojnë ndaj tij janë abuzim me të mitur, pedo-pornografi dhe pengim i drejtësisë.

Këngëtari 52-vjeçar, i famshëm për muzikën R&B, ishte në liri me kusht, për një rast të mëparshëm.

Në atë rast ai akuzohej për abuzim me katër femra, tre prej të cilave në moshë nën 18 vjeç.

Ndërkohë arrestimi i fundit, bëhet pas provave të reja që janë zbuluar rreth tij për abuzim seksual me fëmijë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat