A janë bashkë Eva Murati me Genar Topallin? Moderatoja: “Jam përpjekur ta evitoj por…” - Bota Sot
A janë bashkë Eva Murati me Genar Topallin? Moderatoja: “Jam përpjekur ta evitoj por…”

Mediale Vip

A janë bashkë Eva Murati me Genar Topallin? Moderatoja: “Jam përpjekur ta evitoj por…”

Më: 13 korrik 2019 Në ora: 13:19
Eva Murati

Eva Murati ka folur në lidhje me jetën e saj private.

Kohët e fundit është përfolur se Eva mund të jetë ndarë nga djali i Jozefina Topallit, Genari me të cilin ka pasur një hisotri të gjatë dashurie.

Moderatorja është pyetur në lidhje me këtë çështje si e ftuar në emisionin ‘3-shat’, ku është ngacmuar të flasë për romancën e dikurshme nga Bora, Romeo dhe Donaldi.

‘Jam përpjekur ta evitoj këtë pyetje sepse më përpara përgjigjesha lirshëm në intervista, ndërsa tani që jam pjekur përpiqem ta ngre figurën time publike’, tha Eva, por nuk ngurroi një tjetër pyetje nga Romeo.

‘Do bëheshe nuse në Shkodër?’, e pyeti dhe Eva u përgjigj: ‘Pse jo’.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...