Aktorja e famshme turke pushime në Shqipëri?! - Bota Sot
Aktorja e famshme turke pushime në Shqipëri?!

Mediale Vip

Aktorja e famshme turke pushime në Shqipëri?!

Më: 13 korrik 2019 Në ora: 14:10
Farah Zeynep Abdullah

E bukura Farah Zeynep Abdullah ka hyrë krejt rastësisht në botën e serialeve, ku fama që mori qe e menjëhershme.

Me familjen e saj u nisën për t’u vendosur në Londër, e gjatë pushimeve të aktores në Turqi, nisi edhe rrugëtimi në art.

Por, papritur e papandehur, një aktore mjaft e njohur turke e cila ka bërë për vete shumë shqiptarë, mbërriti në Shqipëri për të kaluar disa ditë pushimi në brigjet e jugut.

Image

“IconStyle” ka zbuluar se aktorja Farah Zeynep Abdullah, protagoniste e serialit “Kurti dhe Sura” po pushon në Ksamil, Sarandë, ku ka publikuar edhe një story në Instagram.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...