Loredana dhe Mozzik si në filma shkrepin me armë zjarri - Bota Sot
Loredana dhe Mozzik si në filma shkrepin me armë zjarri

Mediale Vip

Loredana dhe Mozzik si në filma shkrepin me armë zjarri

Më: 13 korrik 2019 Në ora: 15:02
Loredana dhe Mozzik

Loredana dhe Mozzik kanë rrezikuar me videon e fundit.

Loredana dhe Mozzik janë nga çiftet më të përfolura në estradën shqiptare si për muzikë ashtu edhe për jetën private.

Reperja minuta më parë në llogarinë e saj në Instagram ka ndarë një video ku shihet bashkë me burrin duke shkrepur me armë në shenjë.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bonnie und Clyde Tour im März! @mozzik

A post shared by Loredana (@loredana) on

Sa i përket muzikës dyshja janë shumë aktiv me projekte muzikore brenda muajit çifti ka lansuar një seri projektesh të cilat po pëlqehen shumë nga publiku.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...