Ledri Vula do të bëhet baba, por çfarë po i thonë shokët? - Bota Sot
Ledri Vula do të bëhet baba, por çfarë po i thonë shokët?

Mediale Vip

Ledri Vula do të bëhet baba, por çfarë po i thonë shokët?

Më: 13 korrik 2019 Në ora: 16:41
Ledri Vula

Para pak javësh, Ledri ka shprehur dëshirën për t’u bërë baba se kërkon të dijë se si është ndjenja e të qenurit prind. Teksa ishte i ftuar në “N’drrimi i natës”, Ledri tha se është i gatshëm të krijojë familje.

Me tej ai shtoi se ka shokë që janë bërë me fëmijë dhe janë pikërisht ata që ia shtojnë dëshirën.

“Jam shumë i gatshëm të krijoj familje. Si mund mos të jem i gatshëm kur shoh shokët e mi me fëmijë, si pëllumba. Unë luaj me fëmijët e tyre si t’i kem të mitë. Kur i shoh rrethin shoqëror që janë bërë prindër, them edhe unë dua. Ata dalin me fëmijë kurse unë nuk mundem. Kush është bërë prind thotë që ajo ndjenjë ta ndryshon jetën. Dua ta di si është kjo ndjenjë që e keni përjetuar ju”, u shpreh Ledri.

E përderisa të gjithë shokët e tij më të mirë, Ermal Fejzullahu, Lumi B e Gjiko janë bërë prindër, cfarë po i thonë ata Ledrit?

“Po ia preferojmë edhe Ledrit. Ai po thotë edhe vet që dëshiron të bëhet baba. Të jesh babë është mirë dhe është e vetmja arsye pse jena, që të riprodhohemi dhe të mbijetojë specia”, ka deklaruar Gjiko.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...