Menaxheri konfirmon: Rina Balaj së shpejti sjell hiti-n e ri - Bota Sot
Menaxheri konfirmon: Rina Balaj së shpejti sjell hiti-n e ri

Mediale Vip

Menaxheri konfirmon: Rina Balaj së shpejti sjell hiti-n e ri

Më: 13 korrik 2019 Në ora: 21:06
Rina Balaj

Rina Balaj nuk ka të ndalur.

Rina Balaj po vazhdon të sjellë këngë të reja, vetëm pak më parë menaxheri i saj konfirmoi punimet për projektin e ri.

Pas bashkëpunimeve me Adelina Ismailin dhe Blaka, reperja nga Istogu në një afat të shkurtër kohor pritet ta publikoje edhe këngën e radhës.

Në postimin e bërë në Instagram, menaxheri i saj kishte shkruar: “ Rina dhe Koston së shpejti, çfarë mund të them është një Hit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...