Artistja e njohur në lidhje të re dashurie? - Bota Sot
Artistja e njohur në lidhje të re dashurie?

Mediale Vip

Artistja e njohur në lidhje të re dashurie?

Më: 13 korrik 2019 Në ora: 22:18
ilustrim

Ylli i shoubizit me të dashur të ri?

Jennifer Aniston pas ndarjes nga Justin Theroux, ka qëndruar e vetme si një grua beqare, shkruan Yahoo.

Por së fundmi aktorja 50-vjeçare ka ngritur dyshimet për një lidhje të re, pasi është fotografuar në prani të mashkulli misterioz. Është mësuar se mbrëmjen e djeshme ajo ka darkuar me disa miq të saj dhe pasi është ndarë me ta është parë duke u përqafuar me burrin në fjalë.

Në fotot e publikuara ai shihej duke përqafuar Aniston, ndërkohë që aktorja i dhuronte një puthje në faqe.

Ende nuk dihet se kush mund të jetë ky person, por duket se mes tij dhe Jennifer ka një lidhje të ngushtë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...