Pas ditëlindjes së Ajkës, Xhensila dhe Besi publikojnë portretin e parë të plotë familjar!! - Bota Sot
Pas ditëlindjes së Ajkës, Xhensila dhe Besi publikojnë portretin e parë të plotë familjar!!

Mediale Vip

Pas ditëlindjes së Ajkës, Xhensila dhe Besi publikojnë portretin e parë të plotë familjar!!

Më: 14 korrik 2019 Në ora: 07:28
Xhensila dhe Besi me Ajken

E kishin ruajtur me shumë fanatizëm imazhin e saj nga vëmendje mediatike, por pasi festuan ditëlindjen e parë të vajzës së tyre, Ajka, Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj vendosën të tregohën “dorëlëshuar“ në këtë drejtim.

Pas festës së bukur e të madhe që çifti kishte organizuar për këtë rast kaq të vecantë, u publikuan në mediat sociale video ku shihej dhe fytyra e vogëlueshes. Ndaj tani, Besi dhe Xhensila nuk kanë përse fshihen më: ata postuan portretin e parë të plotë familjar, dhe ishte shumë i ëmbël!

“Pas asaj dite edhe mbrëmjeje të bukur nga gëzimi më i madh i jetës, rrethuar me dashurinë e të gjithë atyre që na uruan, të atyre që ishin të pranishëm dhe atyre që punuan për të zbukuruar pikturuar dhe përjetësuar në memorien tonë 1-vjetorin e Ajkës”, ishte komenti shoqërues I Xhensilës.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat