Pas ndarjes nga Dua Lipa, Isaac Carew: Fama dhe paraja janë faktor i madh - Bota Sot
Pas ndarjes nga Dua Lipa, Isaac Carew: Fama dhe paraja janë faktor i madh

Mediale Vip

Pas ndarjes nga Dua Lipa, Isaac Carew: Fama dhe paraja janë faktor i madh

Më: 14 korrik 2019 Në ora: 08:40
Dua Lipa, Isaac Carew

Këngëtarja Dua Lipa dhe shefi kuzhinës Isaac Carew i dhanë fund lidhjes vetëm disa javë më parë.

Menjëherë pas ndarjes Dua u pa në krahët e modelit Anwar Hadid.

Por asnjëri prej tyre nuk komentoi se çfarë ndodhi me lidhjen e tyre.

Në një postim në Twitter, Isaac shkroi: “Për aq kohë sa e dini (emoji gjarpri). Mendoj se fama dhe paraja janë një faktor i madh.”

Menjëherë fansat sugjeruan se postimi i tij lidhej me arsyen e ndarjes nga Dua.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...