Të gjithë sytë nga Luana Vjollca - Bota Sot
Të gjithë sytë nga Luana Vjollca

Mediale Vip

Të gjithë sytë nga Luana Vjollca

Më: 14 korrik 2019 Në ora: 13:31
Luana Vjollca

Luana Vjollca ka bërë që të gjithë t’i kthejnë sytë nga ajo.   

Moderatorja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca, ka provokuar me foton e fundit të cilën e ka postuar në Instagram.

Në këtë imazh këngëtarja duket seksi e veshur në bikini ndërsa në pah ka vënë linjat trupore.

“Dashuria jote”, ka shkruar Luana pranë fotos. “Yalla Habibi” është projekti i saj i fundit muzikor i cili u pëlqye nga publiku.

Luana erdhi në bashkëpunim me Faydeen.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat