Gent Fatali së shpejti me një dedikim për të gjithë ata që nuk e kanë të lehtë jetën - Bota Sot
Gent Fatali së shpejti me një dedikim për të gjithë ata që nuk e kanë të lehtë jetën

Mediale Vip

Gent Fatali së shpejti me një dedikim për të gjithë ata që nuk e kanë të lehtë jetën

Më: 14 korrik 2019 Në ora: 22:11
Gent Fatali

Gent Fatali ka paralajmëruar këngën e re.

Gent Fatali shumë shpejt pritet të publikojë këngën e re e cila do jetë një dedikim ka njoftuar artisti.

Pas një pushimi të shkurtër reperi ka filluar të jetë shumë aktiv me projekte muzikore pas ‘Ma Jolie’ dhe ‘Pak më afër’ tani ka konfirmuar se brenda një kohe të shkurtër publikohet edhe ‘Diamanta’.

Këngë kjo për të cilën Genti thotë se ua ka dedikuar të gjithë atyre njerëzve të cilët nuk e kanë pasur një jetë të lehtë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...