Fero ‘djeg’ rrejtin me një ‘Freestyle’ - Bota Sot
Fero ‘djeg’ rrejtin me një ‘Freestyle’

Mediale Vip

Fero ‘djeg’ rrejtin me një ‘Freestyle’

Më: 14 korrik 2019 Në ora: 22:55
Fero

Fero tregon edhe një herë aftësitë në rep.

Fero është një nga reperët më të kërkuar të estradës. Ai edhe një herë ka vënë në pah aftësitë e tij në rep.

Reperi minuta më parë ka publikuar një video ku shihet duke bërë ‘Freestyle’ dhe loja e shkronjave po ‘çmend’ ndjekësit e tij në Instagram.

22-vjeçari muajin e kaluar kishte publikuar projektin e tij të fundit ‘Ride Or Die’ klipi i të cilit u përfol shumë për skena që përmbante.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Enjoy this 🔥🔥🔥

A post shared by ALLE$ BABA (@ferofera) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat