Nicole Scherzinger tregon se mosha nuk njeh kufi - Bota Sot
Nicole Scherzinger tregon se mosha nuk njeh kufi

Mediale Vip

Nicole Scherzinger tregon se mosha nuk njeh kufi

Më: 15 korrik 2019 Në ora: 00:53
Nicole Scherzinger

Këngëtarja e njohur, Nicole Scherzinger, mori vëmendjen e mediave përsëri me lajmin se ajo do të rikthehet në X Factor.

Atë e fotografuan paparacit të shtunën teksa ishte në rrugët e Beverly Hills.

Nicole duket se ishte në formë, pasi dukej shumë seksi në rrobat që pati të veshura.

Bluza e kuqe për trupi dhe pantallonat e zi i vinin në pah linjat e saja trupore përkundër moshës 41 vjeçare.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat