Mihrije Braha befason, thotë se e pyet Naimin se çka të... - Bota Sot
Mihrije Braha befason, thotë se e pyet Naimin se çka të...

Mediale Vip

Mihrije Braha befason, thotë se e pyet Naimin se çka të...

Më: 15 korrik 2019 Në ora: 13:34
Mihrije Braha

Janë një ndër #iftet më të njohura të estradës.

Bëhet fjalë për Naim Abazin dhe Mihrije Braha, shkruan arbresh.info.

Kjo e fundit ishte e ftuar në emisionin n’ZOOM ku zbuloi shumë gjëra nga jeta private.

Mes tjerash përmendi edhe arsyet se pse fjaloset me bashkëshortin.

Këto dhe detaje tjera i kuptoni tek intervista e mëposhtme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat