Rita Ora publikon me videoklip këngën e re “New Look” - Bota Sot
Rita Ora publikon me videoklip këngën e re “New Look”

Mediale Vip

Rita Ora publikon me videoklip këngën e re “New Look”

Më: 15 korrik 2019 Në ora: 14:24
Rita Ora

Rita Ora e ka publikuar me videoklip këngën e re.

Këngëtarja Rita Ora sapo e ka lansuar në Youtube, këngën e saj më të re.

“New Look”, titullohet ky projekt muzikor i cili ka ardhur i realizuar edhe në anën vizuele, pra me videoklip.

Rita si zakonisht është shfaqur e veçantë ndërsa shihet në disa skena të realizuara me shumë profesionalizëm.

Këngëtarja shqiptare po vazhdon turneun e saj nëpër botë dhe për ta dëgjuar po mblidhen një numër i madh i publikut.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...