Bluza e palestrës e Lady Dianës shitet me çmim marramendës - Bota Sot
Bluza e palestrës e Lady Dianës shitet me çmim marramendës

Mediale Vip

Bluza e palestrës e Lady Dianës shitet me çmim marramendës

Më: 15 korrik 2019 Në ora: 14:41
Foto ilustrim

Sa herë shkonte në palestër Princeshë Diana vishte të njëjtën bluzë. Së fundmi bluza e palestrës së Lady Dianës u nxor në ankand dhe u shit për vlerën marramendëse prej 53.532 dollarësh.

Princesha e dashur e gjithë botës ja dhuroi asokohe këtë bluzë trajneres së saj, Jenni Rivett dhe kjo e fundit vendosi ta nxirrte në ankand.

Ajo çka duket se ja rriti edhe më vlerën veshjes së palestrës së Lady Di ishte fakti se Jenni tha se bluza nuk është larë asnjëherë që prej herës së fundit që e ka veshur Diana.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat