Fjolla dhe Big Mama me fustanin e njëjtë, cilës i rri më mirë? - Bota Sot
Fjolla dhe Big Mama me fustanin e njëjtë, cilës i rri më mirë?

Mediale Vip

Fjolla dhe Big Mama me fustanin e njëjtë, cilës i rri më mirë?

Më: 15 korrik 2019 Në ora: 15:21
Big Mama dhe Fjolla Morina

Kanë veshur të njëjtin fustan.

Fjolla Morina kohë më parë ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet e veshur me një fustan të zi, që i rrinte shumë bukur, duke ia zbuluar edhe gjoksin.

E me të njëjtin fustan, ka dal edhe Big Mama.

Por, së cilës i rri më mirë, vendoseni ju vet!

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat