A jeni gati për super këngën nga Merita Latifi? - Bota Sot
A jeni gati për super këngën nga Merita Latifi?

Mediale Vip

A jeni gati për super këngën nga Merita Latifi?

Nga: Maksim Gjokaj Më: 15 korrik 2019 Në ora: 16:39
Merita Latifi

"Pse spo dalim" kështu do të quhet kënga e re që do të vijë nga këngëtarja Merita Latifi.

Ky projekt është prodhim i MProduction me tekst dhe muzikë nga Fatmir Muja e orkestrim nga Miti Geci nën kujdesin e MProduction e ku do të ketë një super klip.

Merita në këtë video duket mjaft bukur pasi për grimin është kujdesur Ammoria Studio e pritet të jetë një hit i kësaj vere.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...