Kënga më e re nga Nikollë Berisha do t'ju emocionojë të gjithëve - Bota Sot
Kënga më e re nga Nikollë Berisha do t'ju emocionojë të gjithëve

Mediale Vip

Kënga më e re nga Nikollë Berisha do t'ju emocionojë të gjithëve

Nga: Maksim Gjokaj Më: 15 korrik 2019 Në ora: 16:43
Nikollë Berisha

"Jeta e saj" kështu quhet projekti më i ri muzikor ardhur nga artisti Nikollë Berisha.

Kënga është shkruar nga vetë këngëtari dhe është mjaft prekëse dedikuar kushërirës së tij të ndjerë.

Orkestrimi është realizuar nga Demir Basha me producent Emanuel Lleshaj, ia vlen ta dëgjoni e të emocionoheni me këtë këngë e cila që në orët e para të publikimit në Youtube ka nisur të dëgjohet mjaft.

Mësojmë se artisti ka nisur të përgaditet për eventin e 20 vjetorit të dasmës së tij që do ta organizojë në Gjakovë më 21 korrik.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat