Fifi sjell projektin “Indiane” - Bota Sot
Fifi sjell projektin “Indiane”

Mediale Vip

Fifi sjell projektin “Indiane”

Më: 15 korrik 2019 Në ora: 21:29
Fifi

Edhe një këngë e re i është bashkuar skenës sonë muzikore, ku së fundi janë publikuar disa sosh.

Këngëtarja Filloreta Raçi, e njohur më mirë si Fifi, ka publikuar video projektin më të ri para fansave dhe publikut të gjerë.

“Indiane”, titullohet kënga e këngëtares shqiptare që e ka shoqëruar me një video mjaft të veçantë.

Ajo vetë është përkujdesur për tekstin e këngës gjersa muzikën e ka bërë Kledi Bahiti.

Ndryshe, Fifi është duke punuar edhe në projekte të tjera si dhe do të mbajë disa koncerte gjatë verës. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat