Turjan Hyska kujton çfarë i tha Dr. Flori: Si gjithmonë kishte të drejtë - Bota Sot
Turjan Hyska kujton çfarë i tha Dr. Flori: Si gjithmonë kishte të drejtë

Mediale Vip

Turjan Hyska kujton çfarë i tha Dr. Flori: Si gjithmonë kishte të drejtë

Më: 15 korrik 2019 Në ora: 21:42
Turjan Hyska dhe Dr. Flori

Moderatori Turjan Hyska ka kujtuar së fundmi fjalët që i tha miku i tij Dr. Flori para se të ndërronte jetë.

Në videon e publikuar në “Instagram” ku shihet duke drejtuar automjetin teksa dëgjon një nga këngët më të njohura të West Side Family, “Nëse Mundesh”, Turi ka shkruar:

“Kjo këngë do të jetojë edhe pas meje tha… Si gjithmonë kishte të drejtë! Dr Flori”.

Dr Flori ndërroi jetë në 17 nëntor të vitit 2014.

Ai la pas një krijimtari të pasur muzikore dhe respekt të lartë ndaj figurës së tij nga publiku shqiptar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat