Albana Osmani flet për herë të parë për largimin nga Top Channel - Bota Sot
Albana Osmani flet për herë të parë për largimin nga Top Channel

Mediale Vip

Albana Osmani flet për herë të parë për largimin nga Top Channel

Më: 16 korrik 2019 Në ora: 13:26
Albana Osmani

Pak ditë më parë në media qarkulloi lajmi se prezanuesja Albana OSmani ishte larguar përfundimisht nga Top Channel, televizioni ku nisi dhe zhvilloi karrrierën e saj. Largimi pas 15 vitesh i Osmanit u komentua shumë ne rrjetet sociale dhe madje shkak u tha se ishin pakënaqësitë e lindura mes dy palëve dhe mospërfshirja e Albanës në programet e televizionit.

Për herë të parë vetë Albana ka folur për këtë çështje në llogarinë e saj në Instagram kur është pyetur për vërtetësinë e lajmeve të largimit nga Top Channel..

“Unë qëndroj në statusin më të lartë në botë. Jaam fëmijë i Perëndisë së gjallë. Atij i jam mirënjohëse për talentet, dhuratat dhe mundësitë për të realizuar çdo ëndërr timen me punë dhe energji e gëzim. Personalisht më pëlqejnë shumë sfidat ndaj jam gjithmonë gati për gjra të bukura! Ka kaq shumë përpara dhe jam e lumtur”, ka shkruar Osmani duke shmangur përgjigjet e drejtëpërdrejta.

Ajo ka treguar ndër të tjera se shumë shpejt do të rikthehet në ekran e se momentalisht është duke shqyrtuar propozimet dhe ato që ka propozuar.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat