Dikur jepte lajme me gjoksin jashtë: Tani aktorja shqiptare zhvishet gati se tëra në plazh - Bota Sot
Dikur jepte lajme me gjoksin jashtë: Tani aktorja shqiptare zhvishet gati se tëra në plazh

Mediale Vip

Dikur jepte lajme me gjoksin jashtë: Tani aktorja shqiptare zhvishet gati se tëra në plazh

Më: 16 korrik 2019 Në ora: 13:29
Eliona Pitarka

Dikur jepte lajmet me gjoksin jashtë, ndërsa sot është një nga femrat më të përfolura në showbizzin shqiptar.

Po flasim për aktoren, Eliona Pitarka, e cila njihet për format e saj “bombastike” fizike.

Së fundmi, 28-vjeçarja ka publikuar disa foto në Instagram, ku shfaqet tejet “provokuese”.

E veshur me bikini dhe një bluzë të bardhë, Eliona shihet teksa po shijon këto ditë të nxehta, duke u freskuar në det.

Aktorja e Apartamentit 2XL njihet për fotot provokuese që publikon në rrjetet sociale, duke tërhequr vëmendjen e fansave.

Image
Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat