Kim Kardashian në duart e grimerit shqiptar, shfaqen pamjet - Bota Sot
Kim Kardashian në duart e grimerit shqiptar, shfaqen pamjet

Mediale Vip

Kim Kardashian në duart e grimerit shqiptar, shfaqen pamjet

Më: 16 korrik 2019 Në ora: 14:52
Mario dhe Kim Kardashian

Kim Kardashian njihet si një nga personazhet më të ndjekura në botë, kur janë në pyetje rrjetet sociale.

Ajo padyshim se duhet të duket mirë në secilën paraqitje duke qenë se ndiqet nga miliona njerëz gjithandej nëpër botë.

Ndërsa për dukjen e bukuroshes përkujdesen disa grupe njerëzish, e ska se si të mungojë edhe grimeri personal. 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Watch the full Sooo Fire Makeup Tutorial at KKWbeauty.com #kkwbeauty

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Grimeri i Kim Kardashian,  Mario është mjaft i veçantë, pasi që ai është me prejardhje shqiptare dhe jeton në SHBA, duke u bërë shumë i famshëm në punën që bën sa që ka arritur edhe në shtëpinë e zonjave Kardashian.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat