Syrit të mediave nuk i shpëton asgjë, Kate Middleton merr dhuratën më të bukur për djalin në daljen e fundit publike - Bota Sot
Syrit të mediave nuk i shpëton asgjë, Kate Middleton merr dhuratën më të bukur për djalin në daljen e fundit publike

Mediale Vip

Syrit të mediave nuk i shpëton asgjë, Kate Middleton merr dhuratën më të bukur për djalin në daljen e fundit publike

Më: 16 korrik 2019 Në ora: 15:44
Kate Middleton

Kate Middleton ka qenë krah bashkëshortit të saj në ‘Wimbledon’ ku u mbajt ndeshja e radhës e tenisit për meshkujt.

Gjatë saj, Dukesha u surprizua nga një prej të pranishmëve me një dhuratë për djalin e saj Princ Louis. Legjenda e tenisit Stan Smith, i ka dhuruar një palë këpucë me autografin e tij për të voglin dhe Kate i ka pranuar me shumë mirënjohje dhe respekt.

Këpucët kanë emrin e vetë tenistit, pasi Adidas vendosi disa vite më parë të nderonte figurën e njohur duke emëruar kështu 1 prej linjave të atleteve.

Kujtojmë se Princ Loius është vetëm 1 vjeç dhe që nga momenti kur ka ardhur në jetë ka ndryshuar plotësisht jetën e familjes mbretërore. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...