Ronela Hajati tregon këmbët seksi në foton e fundit - Bota Sot
Ronela Hajati tregon këmbët seksi në foton e fundit

Mediale Vip

Ronela Hajati tregon këmbët seksi në foton e fundit

Më: 16 korrik 2019 Në ora: 16:46
Ronela Hajati

Ronela Hajati i ka treguar këmbët.

Këngëtarja Ronela Hajati është shfaqur joshëse në foton e re të cilën e ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram.

E veshur shkurt, duke treguar kështu këmbët, Ronela duket si çdo herë seksi. Këngëtaren jemi mësuar ta shohim gjithmonë të veshur me shumë stil, andaj edhe tani nuk e ka ndërmend të ndalet.

Ajo po shijon suksesin e projekteve paraprake muzikore dhe po punon për këngë të reja.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...