Soulja Boy lirohet nga burgu - Bota Sot
Soulja Boy lirohet nga burgu

Mediale Vip

Soulja Boy lirohet nga burgu

Më: 16 korrik 2019 Në ora: 17:20
Soulja Boy

Reperi i famshëm amerikan, Soulja Boy, është liruar nga burgu.

Soulja Boy – emri i vërtetë i të cilit është DeAndre Cortez Way, është liruar nga burgu i Van Nuys në orët e para të mëngjesit të të dielës.

Page Six iu drejtua zyrës së Sherifit për të komentuar përse koha e Soulja Boy në burg ishte shkurtuar.

Sipas TMZ, ai u lirua për shkak të sjelljes së mirë, kohës së shërbyer dhe mbipopullimit.

Ndryshe, Soulja më 11 prill u arrestua pasi policia gjeti municion në shtëpinë e tij në San Fernando.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...