Blero publikon këngën “I thashë të dua” - Bota Sot
Blero publikon këngën “I thashë të dua”

Mediale Vip

Blero publikon këngën “I thashë të dua”

Më: 16 korrik 2019 Në ora: 18:06
Blero

Blero e ka publikuar projektin e ri muzikor.

Pas këngës “Thuaj”, Blero e ka publikuar projektin e ri muzikor.

“I thashë të dua”, titullohet kënga e cila në Youtube erdhi e realizuar edhe me videoklip. Edhe kjo këngë është pjesë e “6 copë jetë”.

Për tekstin dhe muzikën e saj janë përkujdesur Fisi dhe Doni. E Prygo nga (RoyalMusicGroup) e ka bërë miksimin dhe masterizimin e këngës së re të Bleros.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...