I kërkohet të zgjedh mes femrave dhe makinave, këngëtari shqiptar habit me përgjigjjen e tij - Bota Sot
I kërkohet të zgjedh mes femrave dhe makinave, këngëtari shqiptar habit me përgjigjjen e tij

Mediale Vip

I kërkohet të zgjedh mes femrave dhe makinave, këngëtari shqiptar habit me përgjigjjen e tij

Më: 16 korrik 2019 Në ora: 18:11
Majk

Këngëtari Majk ka shumë fansa dhe vazhdimisht është aktiv me postime ku iu qëndron pranë atyre.

Së fundmi, në llogarinë e tij ‘Instagram‘, iu ka kërkuar që t’i bëjnë pyetje.

Majk, iu është përgjigjur disa pyetjeve të parashtruara nga fansat.

Një që mori më shumë vëmendje ishte të zgjedh mes femrave dhe makinave, Majk ka habitur me përgjigjjen e tij.

‘Kerret osht ma shtir m’i bo keshtu që kerret‘, ka thënë ai.

Majk është njëri nga emrat e estradës që njihet për lidhje të shumta dashurie.

Ndryshe, ai si projekt të fundit muzikor ka bashkëpunimin me Gheto Geasyn ‘Malena‘.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...