Pas ‘skandalit’, Loredana dhe Mozzik marrin vendimin e papritur - Bota Sot
Pas ‘skandalit’, Loredana dhe Mozzik marrin vendimin e papritur

Mediale Vip

Pas ‘skandalit’, Loredana dhe Mozzik marrin vendimin e papritur

Më: 16 korrik 2019 Në ora: 18:19
Loredana Zefi dhe Mozzik

Njëherë hoqën dorë e tani kanë marrë vendimin e papritur.

Pas ‘skandalit’ me çiftin zviceran, Loredana kishte marrë vendim t’i anulojë të gjitha koncertet për këtë verë.

Mirëpo ajo duket se është penduar dhe ka vendosur që të rikthehet me koncerte për fansat e shumtë.

Lajmin e kanë bërë të ditur vetë reperët, madje ne këtë tur muzikor në Ballkan, Mozzik dhe Loredana do të shoqërohen edhe nga Getinjo.

Mediat zvicerane sot kanë shkruar se fansat e saj në Zvicër janë të zhgënjyer pasi këngëtarja do të mbajë koncerte në Kosovë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

See you guys 🥇🥇iz gonna be lit #2euromusic @mozzik @loredana @abidin1abdo

A post shared by JOHN WICK//PRETTYMOTHERFUCKER (@getinjo) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat