Bella Hadid bëhet bionde, tashmë e kemi të vështirë ta dallojmë nga Gigi - Bota Sot
Bella Hadid bëhet bionde, tashmë e kemi të vështirë ta dallojmë nga Gigi

Mediale Vip

Bella Hadid bëhet bionde, tashmë e kemi të vështirë ta dallojmë nga Gigi

Më: 16 korrik 2019 Në ora: 19:01
Bella Hadid

Gjatë rrugëtimit të saj si modele Bella Hadid vendosi të ndryshonte ngjyrën e flokëve për t’u diferencuar nga motra e saj më e madhe, Gigi. Nga bionde ajo u kthye në brune dhe tashmë i është rikthyer sërish ngjyrës së saj natyrale. Modelja ka publikuar në ‘Instagram’ dy foto të saj, në të cilat shfaqet me flokë në ngjyrë të verdhë. Këto fotografi ajo i ka realizuar për revistën “V” dhe të gjithë e kanë pasur të vështirë ta dallojnë nga Gigi.

Nuk është ende e qartë nëse ky është ndryshim i përkohshëm për revistën apo do t’i rikthehet përgjithmonë biondes.

Megjithatë e rëndësishme është që Bella duket bukur në të dyja versionet. Modelja ka shkuar në mënyrë progresive drejt hapjes së ngjyrës së flokëve, sepse në mars ajo i zbardhi duke i bërë në ngjyrë kafe. Gjatë kësaj kohe Bella nuk ka qenë shumë aktive me jetën e saj publike, prandaj ky ndryshim në ‘look’ shkaktoi kaq shumë bujë.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...