Ju prezantojmë artistin e ri dhe mjaft talent Noly! - Bota Sot
Ju prezantojmë artistin e ri dhe mjaft talent Noly!

Mediale Vip

Ju prezantojmë artistin e ri dhe mjaft talent Noly!

Nga: Maksim Gjokaj Më: 16 korrik 2019 Në ora: 21:07
Noly

Ai është super talent në muzikën që bën e deri tani ka vetëm dy projekte muzikore por po pëlqehet dhe komentohet mjaft.

Ky është këngëtari Arbnor Nrecaj por në art nihet si Noly dhe kënga e tij më e re ardhur me një klip të bukur realizuar në Tajlandë quhet "Violeta".

Noly është mjaft i ri dhe ka vetëm një vit që ka nisur pasionin e tij dhe mjaft premtues në skenën muzikore e mjafton që ta dëgjoni projektin e tij më të ti e do të bindeni se ai do të jetë një emër i rëndësishëm në skenën shqiptare.

Artisti jeton sa në Zvicër dhe në Kosovë, ndërsa këngët i shkruan vetë dhe mundohet të bashkëpunoj me më të mirët për muzikë e ndërsa një duet do të donte për shkak të stilit me Taynen.BS

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...