Modelja shqiptare provokon në Instagram, e quan veten engjëll - Bota Sot
Modelja shqiptare provokon në Instagram, e quan veten engjëll

Mediale Vip

Modelja shqiptare provokon në Instagram, e quan veten engjëll

Më: 16 korrik 2019 Në ora: 21:11
Françeska Jaçe

Modelja e njohur shqiptare, Françeska Jaçe e ka publikuar në Instagram një foto të re me të cilën po ashtu ka marrë vëmendjen e ndjekësve dhe të mediave, si edhe në çdo foto tjetër që ajo e publikon.

E veshur me bikini të poshtme e këmishë të bardhë lartë Françeska e ka cilësuar veten engjëll.

Si zakonisht komentet e ndjekësve dhe pëlqimet e shumta nuk kanë munguar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...