Chance the Rapper flet për albumin e ri, zbulon titullin - Bota Sot
Chance the Rapper flet për albumin e ri, zbulon titullin

Mediale Vip

Chance the Rapper flet për albumin e ri, zbulon titullin

Më: 17 korrik 2019 Në ora: 09:42
Chance the Rapper

Chance the Rapper është gati për të lëshuar albumin e tij të ri.

Reperi 26 vjeçar zbuloi titullin dhe datën e lëshimit gjatë një paraqitje në The Tonight Shoë me Jimmy Fallon.

Ai tregoi se albumi titullohet “The Big Day” dhe do të dalë të premten më 26 korrik.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat