“I lutesha Zotit”, Robert Berisha rrëfen momentin e vështirë - Bota Sot
“I lutesha Zotit”, Robert Berisha rrëfen momentin e vështirë

Mediale Vip

“I lutesha Zotit”, Robert Berisha rrëfen momentin e vështirë

Më: 17 korrik 2019 Në ora: 11:22
Robert Berisha

Robert Berisha sot cilësohet si një nga meshkujt më simpatikë të showbiz-it shqiptar dhe ka arritur të fitojë zemrat e të gjithëve.

Por si të gjithë dhe ai ka pasur momente të vështira në jetën e tij për sa i përket anës profesionale.

I ftuar në “25 pyetje me Prive” ai u pyet se cili ishte momenti i tij më i vështirë në karrierën muzikore dhe këngëtari rrëfeu se ka qenë shumë keq me kordat e zërit.

“I lutesha zotit të më ndihmonte. Thosha vetëm edhe sonte pastaj do të pushoj e do të ushqehem mirë.

Ky ka qenë problem kryesor i karrierës time. Kam qenë shumë keq me shëndet. Pasi i kreva koncertet ashtu veprova, e majta premtimin dhe pushova”, u shpreh këngëtari.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat